Chcesz posłuchać jak gramy?

Bogate instrumentarium

Nie opieramy się jedynie na keyboardzie. Kochamy naturalne brzmienie saksofonu, gitary i akordeonu. Instrumentów tych nie wahamy się użyć na scenie!

Wszechstronny repertuar

Tak ciekawie się złożyło, że każdy z członków zespołu ma inne preferencje muzyczne, co owocuje szerokim spektrum muzycznym zespołu. Nie musisz się więc martwić, że na weselu będzie tylko disco polo albo tylko rock. Staramy się zawsze mieszać różne gatunki, aby zadowolić każdego gościa.

Rzetelna firma

Zawierasz umowę z legalnie działającą firmą, dlatego możesz być pewien, że usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Skład

Zespół Alibi to grupa przyjaciół, których łączy wspólna pasja do muzyki.

O zespole

Kilka słów o nas...

Pochodzimy z województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez i uroczystości w stylu tradycyjno – biesiadnym, grając bardzo bogaty repertuar z różnych gatunków muzycznych i z różnych czasów począwszy od lat sześćdziesiątych, a skończywszy na najnowszych hitach z dzisiejszych list przebojów.

 

Staramy się być elastyczni, chętnie realizując specjalne życzenia organizatorów i gości. Ktoś kiedyś powiedział: „Lubię Was, bo z Wami zawsze można się dogadać” – i tak jest naprawdę. Nie ignorujemy żadnych propozycji, które otrzymamy z Państwa strony. Gotowi jesteśmy w mgnieniu oka zorganizować zabawę – karaoke, toast, śpiewy przy stołach, tańce przy ognisku itp.

W związku z obecną sytuacją w kraju wprowadziliśmy możliwość realizacji wszelkich formalności z zespołem (tj. rezerwacje, umowy, ustalenia, itp.) drogą elektroniczną.

Dane kontaktowe

  •   503 824 430
  •   601 921 450
  •   Lubartów, woj. lubelskie
Audio
Zapraszamy do posłuchania utworów w naszym wykonaniu
Titanium - David Guetta ft. Sia I Have Nothing - Whitney Houston Szukaj mnie - 2019 Kawałek do tańca - Poparzeni kawą Trzy Hello - Adele Da Ya Think I’m Sexy? - Rod Stewart Cykady na cykladach - Maanam When a Man Loves a Woman - Michael Bolton On The Floor - Jenifer Lopez Oczy zielone - Akcent Tyle słońca - Anna Jantar I Will Survive - Gloria Gaynor Płonąca stodoła - Czesław Niemen Fajna jest dziś ta dziewczyna Tylko w Twoich dłoniach - Eleni Dream a Little Dream Of Me Tylko mnie poproś do tańca - Anna Jantar Gdzie Ci mężczyźni - Danuta Rinn Ty mała znów zarosłaś - Sławomir Zastanawiam się - Piękni i młodzi We Found Love - Rihanna Wymarzona - MIG Gdzie się podziały tamte prywatki